Magie na mě nefunguje aneb čekání přesčas

25. června 2011 v 20:42 | Ilka |  těhotenství a mateřství

Stále se nic neděje. Dala jsem na doporučení lékařů (nechráněný styk) a k tomu vyzkoušela snad všechny na netu dostupné "babské rady", ať působily sebebizardněji. Šanci dostal úplněk, letní slunovrat, upnula jsem se ke svatojánské noci a s důvěrou čekám i na pondělní asteroid, který má jen lehce minout Zemi. Vzpomněla jsem si, jak mi kamarád kdysi říkal, že jsem nenapravitelná idealistka. Říkal to s despektem, ale co mi zbývá?
Přiznám se, že celkem věřím na znamení horoskopu. Když je mi někdo něčím "povědomý", zeptám se, co je zač. Už se mi párkrát stalo, že intuice byla správná a poznala jsem Kozoroha. Mé manželství s Pannou je také zatím celkem harmonické, přesně podle astrologických předpokladů. Teď, když to ale vidím v praxi, ztrácím trochu respekt. Že si dítě vybere, kdy přijde na svět a tím datem předurčí svoji osobnost nebo povahové vlastnosti? Hloupost! Moje dcera se měla narodit ještě v Blížencích, byla na to dle lékařů i připravená. Možnost astrologického sebeurčení jí však překazilo moje totálně nepřipravené tělo, a tak to bude Ráček. A rozdíl mezi Blíženci a Raky je veliký! Hapruje mi to i numerologicky. Pokud neporodím v následujících dvou dnech, určí mi datum porodu medicína a porod mi vyvolají. Ještě je šance, že se vyvolávání dítěte nebude dařit a bude se mě zuby nehty držet až do dne, který si vybere sama. To by ale musel být některý z následujících, jinak jí svobodnou vůli překazí císařský řez. Možná to chce dotáhnout do 30.6., když já jsem 30.12. - a být mi v opozici...? Vím, že po první kontrakci mi to bude totálně jedno a upnu se na jediný cíl - mít to co nejdřív za sebou, bez ohledu na čas a datum v kalendáři! :-) Jednou se tomu budu smát a třeba jí přečtu tenhle svůj předporodní blog. To už určitě dospěju k závěru, že každé znamení má něco do sebe a u všech je zhruba stejný podíl dobrých i špatných vlastností. A že i když je někdo v Raku a ovládají ho převáženě velké emoce a občas možná trocha hysterie, může si docela dobře rozumět s tak přízemními a praktickými lidmi, jakými jsou Kozoroh s Pannou. A v pubertě to bude stejně všechno jedno! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíte si, že by měly mít maminky na mateřské a rodičovské dovolené nárok na stejné druhy slev, jako mají studenti a důchodci?! (Kultura, sport, jízdné atd.)

Ano, je potřeba, aby měly nějaké hodnotné rozptýlení. A finančně to většinou není na vyskakování. 79.7% (51)
Ne, myslím, že by se nárok na slevu neměl rozšiřovat na další skupiny. Není to potřeba - za chvíli by chtěl slevu každý! 20.3% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama